SUNATI ACUM0244-595.629
Informatii de contact sediu central
Informatii de contact sediu central

S.C. SIND GAZ S.R.L.

Adresa: Ploiesti, B-dul Republicii Nr. 65, Cam. 24 ( in incinta Casei de Cultura a Sindicatelor )

Nr. Reg. Comertului: J 29 / 926 / 2003

C.U.I.: RO 15485834
 
Banca: BRD Ploiesti
Cont (lei): RO57 BRDE 300SV 2345 2343 000
Cont (euro): RO97 BRDE 300SV 2345 2513 000
 
Banca: PATRIA BANK SUC. Ploiesti
Cont (lei): RO48 CARP 0304 P006 5150 RO01
Cont (euro): RO05 CARP 0304 P006 5150 EU01

Banca: ING Ploiesti
Cont (lei): RO38 INGB 0000 9999 0733 0905
Cont (euro): RO05 INGB 0000 9999 0757 4872
 

Polita asigurare: 51228 / OMNIASIG VIG; valabila: 01.07.2018-30.06.2019.
 
Licenta Turism 2686) din data de 24.07.2012 ;  Brevet Turism 2444 din data de 30.01.1997
 
Telefon: 0244-595.629
               0244.529.488
Fax: 0244-595.630
Mobil0725.561.100 / 0758.236.117 - rezervari interne; 
            0758.236.118 / 0771.266.218 - rezervari externe
 
 
TOP MANAGEMENT

Dinu Catalin – Director General: 0721-273.840, 0723-460.503, catalin@sindgaz.ro

 

 

Persoane de contact:

  1. Ionescu Cristian      – turism intern: ionescu@sindgaz.ro    0244/595.629; 0758.236.117
  2.                                 – turism intern:                                     0244/595.629; 0725.561.100
  3. Tomulescu Roxana  – turism extern: roxanat@sindgaz.ro    0244/595.629; 0758.236.118
  4. Popa Ioana             – turism extern: ioana@sindgaz.ro        0244/595.629; 0771.266.218

 

Departament Contabilitate

Ionescu Georgiana – Director Economic: 0729-036.680, 0724-596.409, georgiana@sindgaz.ro

Marin Gabriela - 0244.595.629

Tel.:  0244.595.629

Fax: 0244.595.644

Informatii de contact filiale
Informatii de contact filiale

Filiala Targu Mures

 

Adresa: Str. Salcamilor, Nr. 23 A

Telefon: 0265 – 269.162

Fax: 0265 – 269.162; 0365 - 882.881

Mobil: 0725.561.102

 

Persoane de contact:

  1. Velcherean Nicoleta – Director Agentie: 0724-380.708, nicoleta@sindgaz.ro
  2. Chețan Viana – Agent turism: 0725.561.102, viana@sindgaz.ro
  3. Brihan Sonia Roxana - Agent turism: 0725.561.102,  roxana@sindgaz.ro 

 

Filiala Medias

 

Adresa: Soseaua Sibiului nr. 36

Telefon: 0269 – 841.384; 0269.801.287

Fax: 0269 – 841.384

Mobil: 0725.561.101

 

Persoane de contact:

  1. Vizitiu Cristina    – Director Agentie: cristina@sindgaz.ro   0773.935.711
  2. Oltean Simona   – Agent turism:      simona@sindgaz.ro   0725.561.101